Startuje wirtualna „Witryna z zabawkami”

„Witryna z zabawkami” to nasz flagowy projekt. Rozpoczynamy jego wirtualną odsłonę! To przestrzeń do zabawy i wspólnego działania. Polega na dzieleniu się swoimi fotografiami zabawek wraz z towarzyszącym podpisem lub na tworzeniu opisów do przedstawionych obiektów z kolekcji zabawek rodziny Sosenków. Przestrzeń, którą oddajemy Wam do dyspozycji. Każda wystawa będzie trwała kilka tygodni. Półki witryny będą sukcesywnie wypełniane Waszymi zdjęciami/tekstami. Po zakończonej prezentacji wystawa trafi do archiwum, a w tym miejscu pojawi się nowa.
Zapraszamy do tworzenia pierwszej wirtualnej wystawy zatytułowanej „Mój pluszowy miś”. Bawimy się do Wigilii (chyba że półki w witrynie wcześniej się zapełnią).